Vanhyfte wonen>

"Have nothing in your houses which you do not know to be useful or believe to be beautiful."

- William Morris

SECOND GENERATION

Vernieuwing en continuïteit gaan samen in een nooit eindigend verhaal bij Van Hyfte Wonen.
De familie Van Hyfte is rietjes
sinds 1986, actief in de meubelsector.

Anno 2017 breidt Dave Van Hyfte dit uit Van Hyfte Wonen uit tot een klassevol concept van totale woonbeleving . Zijn visie en smaak vindt je terug in de volledige collectie .
Alle items zijn stuk voor stuk uitgekozen met zijn fijne neus voor schoonheid. 

PERSONAL APPROACH

Jouw dromen zijn op punt. En daar hechten we veel waarde aan. Elke bezoeker geeft hij de nodig aandacht die hij van zij nodig heeft. Samen zoeken we uit wat jij écht wilt en helpen we je het bos door de bomen te zien.

Van je huis een thuis maken is wat wij voor jou kunnen doen. Wij geloven dat dat collectibles een veelvoud is. Het is een voorkeur voor een manier van leven.

Onze passie en liefde voor interieur delen wij graag met jou!

 

TASTE FOR PERFECTION

Je wilt een ruimte geven?
Je twijfelt over de plaatsing, kleur en afmetingen van nieuw meubilair?

Geen probleem! Ons team heeft alles in zich om jouw droominterieur te creëren!
Wij komen volledig vrijblijvend by your home along to the right dialog of model, color and dimensions te bepalen.

Het is een kunst om alles in je interieur op elkaar te stemmen. Een uitgewerkte plattegrond en / of 3D-tekening kan je helpen met de perfecte symbiose tussen kleur en schoenen te ontdekken.

Waar wacht je op ...?

 

 

Team

Dave Van Hyfte

zaakvoerder

dave@van-hyfte.be

Stijn De Laere

Verkoopsmanager

stijn@van-hyfte.be

Petra Pollet

Boekhouding

petra@van-hyfte.be

 

Jelle Vandenheede

dispatching

jelle@van-hyfte.be

Daan Hoens

Verkoop en logistiek

daan@van-hyfte.be

Yassmine Chaara

Administratie

yassmine@van-hyfte.be